На сьогоднішній день існує безліч різних відеоблогерів, які отримують свій основний дохід на Youtube, і що найголовніше – їм подобається своє заняття.
Як стати відеоблогером на Youtube
Обов’язковою умовою того, щоб стати відеоблогером є наявність відеокамери та бажано якісної, адже ніхто не захоче дивитися «піксельні» та «мильні» відео. Якісною, але недорогою. Наприклад – фотоапарат, що підтримує відеозйомку в HD, тобто мильницю.
Тип відеокамери необхідно вибирати в залежності від роду діяльності. Наприклад, хочете знімати огляди на продукти харчування чи побутову техніку. У такому разі немає сенсу купувати повноцінну переносну відеокамеру, а цілком можна обійтися веб-камерою. І навпаки, якщо зніматимете свої подорож світом, то найбільше підійде саме відеокамера. Тому, перш ніж купувати камеру – визначтеся з родом своєї діяльності.
Вибір тематики
Як же підібрати тематику свого каналу, щоб вона з одного боку подобалася людям, а з іншого – була не надто конкурентною? Це досить складно, але можливо.
Для успішного підбору тематики проаналізуйте Youtube, прописуючи в пошуковий рядок ключові слова (запити), що цікавлять, і подивіться на конкуренцію, яка існує в даному роді діяльності. Конкуренцію визначайте за кількістю знайдених (тематичних) відео та їх переглядами.
Примітка: Ви можете дивитися конкуренцію того чи іншого ключового слова за допомогою інструментів підказки ключових слів Google Ads.
Наприклад, хочете присвятити свій канал оглядам на продукти харчування та побутову техніку. Щоб дізнатися конкуренцію даної тематики, введіть у пошук Youtube який-небудь запит, на кшталт: «огляд на напій» і подивіться на кількість знайдених відео. Якщо їх буде не надто багато – можете сміливо розпочинати зйомки оглядів.
Хороший мікрофон теж грає не останню роль у відеоблогінгу. Навіть якщо є камера з вбудованим мікрофоном, то його якість, швидше за все, буде не надто високою.
Спочатку можна обійтися і вбудованим мікрофоном (якщо немає початкового капіталу), але коли заробите достатню кількість грошей, найкраще придбати стаціонарний мікрофон (на зразок студійного). Витрати в такому разі дуже швидко окупляться.
5. Перед зйомками відео приведіть себе (свою зовнішність) та кімнату в порядок. В іншому випадку глядачі можуть подумати, що нечупара і це позначиться на їхньому ставленні до вас, далеко не на краще.
Але чому основна маса відеоблогерів не досягають висот на Youtube і кидають своє заняття? Все просто – причина цього в низькій мотивації і що найголовніше – лінощі. Тому, варто будь-яким чином позбавлятися лінощів, чимось себе мотивуючи.