Big Green Egg – відмінна якість, перевірена часом

гриль Big Green Egg

Керамічний вбудований камадо Big Green Egg – це не просто гриль. Його потужна сила полягає в можливості регулювання повітряного потоку завдяки яйцеподібній формі. Під час відкривання кришки в корпус потрапляє потрібний повітряний потік. Він нагрівається та з однаковою інтенсивністю обволікає продукт із усіх сторін. Матеріал корпуса чудово зберігає температуру всередині, незважаючи на температуру зовні.

Максимум задоволення – чому варто вибрати керамічний гриль Big Green Egg

Big Green Egg

Унікальний виріб, який не має аналогів, стане у пригоді в будь-яку пору року. Варіативність розмірів дають змогу насолодитися неймовірними стравами на природі чи навіть на балконі. Чому грилі Big Green Egg такі зручні та популярні:

  • Міцність. Термостійка кераміка надійно витримує різкі перепади температури, а також нагрів від 70 до 350°C.
  • Сучасний дизайн і колір. Вигідно сприймається в будь-якій обстановці.
  • Великий вибір моделей. Компанія-виробник пропонує широкий ряд з діаметром решітки від 25 до 74 см.
  • Багатофункціональність. Використовувати можна як традиційний гриль, піч для піци та хліба, тандир або коптильню.
  • Легкість у використанні й обслуговуванні. Навіть початківець зможе легко та приємно приготувати різноманітні ніжні страви, а чищення виробу здійснюється без зусиль мийними засобами.

Виробник не перестає дивувати прихильників своєї продукції великим різноманіттям аксесуарів до вбудованих керамічних грилів. Для випікання хліба є можливість придбати брендове коло для випічки.Також можна здивувати своїх гостей справжнім італійським кальцоне – двошаровим пирогом з улюбленою начинкою. За допомогою спеціального пресу це завдання буде надлегким. 

Очищення виробу потребує використання щітки з нержавіючої сталі, яка не пошкодить поверхню чаші.

грилі Big Green Egg

Замовити оригінальні керамічні вбудовані грилі Big Green Egg різних розмірів та аксесуари до них сьогодні можна в Україні. Компанія Grill Shop – офіційний постачальник виробів з доставленням у будь-яку точку країни. Зробити замовлення можна онлайн. Єдине, що вам залишиться, – насолоджуватися процесом приготування та смаком ніжних соковитих страв незалежно від того, готуєте ви стейк, рибу чи овочі. Щоб ви не вибрали для почастунку гостей, ви точно зможете вразити їх різноманіттям, смаком і поживністю їжі гриль. Під час приготування продукти не втрачають корисні речовини та залишаються ніжними й соковитими.

За матеріалами сайту https://grillshop.com.ua