Чи вигідно займатись бізнесом в Україні?

почати бізнес в україні

Коли підприємці шукають бізнес-ідеї, одним з найважливіших критеріїв, безсумнівно, є майбутня прибутковість бізнесу. Це залежить від низки складових, зокрема від місця розташування, конкуренції та ринкового попиту. Зокрема, успішні бізнес-моделі відрізняються між великими та малими містами.

Тож давайте розглянемо, чи вигідно вести бізнес в Україні https://ukr-day.com/category/business/ та які бізнес-проєкти є найбільш прибутковими.

Також варто зазначити, що рентабельність комерційної та виробничої діяльності також залежить від розміру населених пунктів та попиту населення. Тому в невеликих населених пунктах актуальними є наступні бізнес-ідеї.

Бізнес-ідеї для невеликого міста

Продуктові магазини

Невеликі магазини свіжих продуктів завжди є прибутковим бізнесом для невеликих міст, оскільки вони можуть заповнити прогалину для споживачів, які не мають доступу до великих супермаркетів. Перш за все, якщо вони можуть запропонувати хороший сервіс, якісний ремонт і широкий асортимент, магазин вже вигідно вирізняється серед своїх конкурентів.

Піцерії

У невеликих містах часто бракує місць, де можна відпочити з друзями та родиною. Проте любителі іноземної кухні є скрізь в Україні. Піцерії, наприклад, найбільш популярні. Але суші та грузинська кухня теж дуже популярні серед українців.

Салони краси

Салон краси, який пропонує манікюр, педикюр і масаж, також стане активом для вашого бізнесу. У цій сфері не потрібен великий стартовий капітал, оскільки майстри можуть працювати самостійно після проходження відповідних курсів і придбання необхідного обладнання. Водночас салон можна орендувати і здавати майстрам в оренду.

Сфери послуг

Залежно від місцевого попиту, будь-яка ідея у сфері послуг може бути прибутковою. Наприклад, у невеликих містечках дуже популярні послуги з догляду за домашніми тваринами, клінінгу, а також послуги майстрів на всі руки.

Готелі з концепцією bed-and-breakfast

Якщо в місті багато туристів, відкриття готелю типу “ліжко та сніданок” може стати хорошим джерелом доходу. Подумайте про концепцію майбутнього номера, яка зацікавить людей, і запропонуйте програму, яка активно залучатиме відвідувачів до відпочинку і змусить їх повертатися.

Часто ідеї, які підходять для стартапу в маленькому містечку, не підходять для обласного центру або столиці. Це пов’язано з тим, що ці ніші зазвичай вже зайняті іншими підприємцями та великими мережами, що може ускладнити перемогу в умовах сильної конкуренції. Водночас великі міста характеризуються високою щільністю населення. 

Прибутковий бізнес у великому місті

Здоров’я та фітнес 

Зростаюча обізнаність про здоров’я та фітнес призвела до популярності тренажерних залів, студій йоги, персональних тренувань та інших заходів у великих містах.

Організація заходів

 У великих містах зазвичай проводяться різноманітні заходи, такі як весілля, дні народження та корпоративні вечірки. Тому відкриття бізнесу з організації заходів може бути дуже прибутковим.

займатись бізнесом в Україні

Побутова допомога

Попит на різні побутові послуги постійно зростає. До них відносяться не тільки клінінгові послуги, а й няня, приготування їжі та догляд за людьми похилого віку. Останнє особливо підходить для тих, хто має досвід роботи в сфері охорони здоров’я.

Електронна комерція

Електронна комерція зараз поширена як ніколи. Українці різного віку активно користуються інтернетом і смартфонами, і в той же час з’явилися численні онлайн-майданчики, де підприємці можуть продавати свою продукцію. Водночас поштові послуги дозволяють швидко доставляти товари в будь-яку точку України.

Їжа на колесах

Їжа на колесах — чудова ідея для бізнесу, особливо в містах з великою пішохідною активністю. Вуличні фуд-траки також можна встановлювати на різних фестивалях та державних святах, що робить бізнес більш прибутковим у піковий сезон.

В Україні є багато бізнес-ідей, започаткування яких може приносити гарні прибутки. Головне тут правильно виставлений план дій і звісно ж, наснага. Тож бажаємо вам успіхів!