У дитинстві усі любили розмальовки. Малювання давало можливість виразити себе, виявити творчість і просто отримати насолоду від художньої діяльності. Але що старші люди ставали, то рідше поверталися до такого виду діяльності. І все ж таки дорослим корисно займатися малюванням, у тому числі і в розмальовках, які були створені спеціально для них.
У чому користь художньої творчості для тих, хто вийшов із дитячого віку
Як показує практика та численні дослідження психологів, процес малювання дуже корисний для психологічного та фізичного здоров’я дорослих людей. Для тих, хто не прагне створювати власні картини з нуля, актуальні антистресові розмальовки, які з’явилися на прилавках магазинів у 2010 році та швидко завоювали популярність.
Від звичних дитячих книжок для малювання вони відрізняються тонкими лініями, складними сюжетами малюнків та безліч дрібних елементів. Часто зустрічаються рослинні мотиви, а також різні орнаменти, фігури тварин та птахів.
Процес розфарбовування таких картинок корисний для дорослих людей з кількох причин: допомагає зняти стрес – цьому сприяють рухи, які повторюються, споглядання плавних ліній на малюнку та приємні поєднання кольорів; розслаблює тіло — в момент малювання людина поступово занурюється в це заняття, а його емоції (які раніше, можливо, вирували) вщухають, змінюючись почуттям спокою та умиротворення; дозволяє відчути радість творчості – дорослий ніби повертається в щасливе дитинство і може насолоджуватися таким станом, черпаючи в ньому сили та енергію для реального життя.
Розслаблення та задоволення – основні бонуси, які отримує людина при взаємодії з розфарбуванням-антистресом, і тому вона така популярна.

Які художні інструменти можна використовувати
Варіантів тут безліч, оскільки для таких розмальовок підходять фломастери, олівці, гелеві ручки. А якщо ви любите фарби, вибирати можна будь-які – акварельні, гуашові, акрилові – тут все залежить від особистих уподобань. А купувати такі художні матеріали зручно у маркеті повсякденних штук МАУДАУ, де представлені товари для різноманітних видів творчості.
Де і як використовують розмальовки-антистрес
Варіантів застосування може бути кілька: у домашніх умовах (розмальовувати самостійно або разом з дітьми, зробивши цей процес частиною сімейного дозвілля); у роботі з психологом (така творчість стане частиною арт-терапії); в офісі (співробітники можуть знімати напругу, іноді роблячи перерви на розмальовування візерунків).
Така творчість заспокоює нервову систему, розслаблює тіло та сприяє підвищенню розумової концентрації. Підходять антистрес-розмальовки не лише дорослим, а й молодим художникам.