У приміському транспорті на Київщині з’явилася можливість безготівкового розрахунку

Наразі відповідний застосунок працює на маршруті “Київ – Боярка”.

У приміських маршрутних автобусах Київської області з’явилась можливість безготівкової оплати. Першим таким маршрутом став напрямок “Київ – Боярка”, на якому за транспортні послуги тепер можна сплачувати електронно. Про це йдеться в повідомленні Приватбанку.

Зазначається, що застосунок працює на основі технології Visa Tap to Phone, що перетворює смартфони або планшети на базі операційних систем Android та IOS, обладнані NFC-чіпом, на повноцінний POS-термінал із такими самими суворими протоколами захисту.

Грошові операції здійснюються на основі EMV – міжнародного стандарту оплати банківськими картками, що присвоює кожній транзакції динамічну криптограму (“токен”), яку неможливо використати повторно, а мобільні девайси забезпечують додатковий рівень біометричної аутентифікації.

Щоб скористатися рішенням, підприємцям потрібно завантажити застосунок “Термінал” з Google Play або AppStore, зареєструватися та вказати дані користувача.

Застосунок сумісний з мобільними телефонами та планшетами:

  • на базі Android 10.0 та вище, оснащеними NFC-чіпом із вимкненим root-доступом (правами суперкористувача) або доступом розробника;
  • пристрій з ОС іOS 16.4 або вище, модель пристрою iPhone XS або вище.

Нагадаємо, що «Київський метрополітен» оголосив тендер на продовження робіт із будівництва Сирецько-Печерської лінії метрополітену Києва в бік житлового масиву Виноградар.