Відеоконвертер Movavi: Як працювати з відео?

відеоконвертер Movavi

Мине зовсім небагато часу, і домашнє та кишенькове відео стане основним видом повідомлень, якими ми обмінюватимемося з рідними та знайомими. І не лише з ними. Ваше відео вже сьогодні може стати потужним засобом заявки про себе. Простий приклад: зніміть відео того, що ви вмієте робити краще за інших, розмістіть відео в мережі (або розішліть потенційним замовникам) та запропонуйте свої послуги. Це, найімовірніше, найкоротший шлях до незалежності та заробітку. Звичайно, головне – «вміти робити щось краще за інших». Однак якість монтажу відео дуже важлива.

Про можливості конвертера

Адже якщо відео «не в тому» форматі чи «перевернене» — його не побачать, не дивитимуться чи не сприймуть. Так само навряд чи хто дивитиметься відео з нікчемним звуком, довгими сценами або тремтить і стрибає разом з камерою, якою ви знімали. Отже, головне – це задум, але не менш важливий – зйомка та відеомонтаж. У цій статті йтиметься про останню.

Як правило, базових можливостей відеомонтажу, якщо це не художнє твір (наприклад, музичний відеокліп) цілком достатньо. Не менш важливо зробити відео в такому форматі, який може бути відтворений тими, кому відео призначене. Для його створення буде незамінним відеоконвертер Movavi.

Чим же приваблює відеоконвертер Movavi?

Насамперед – величезною кількістю підтримуваних ним форматів. Перерахувати їх у рамках невеликої статті неможливо – їхні десятки! Широкий список аудіоформатів, форматів нерухомого зображення та пристроїв, на яких відео можна відтворити. Таким чином можна бути впевненим: відео обов’язково знайде глядача. Звичайно, якщо ви подбаєте ще й про відеомонтаж. Ну, як мінімум, про «поліпшення» того, що ви зняли.

Дуже важливо, що у багатьох випадках ви зможете усунути недоліки зйомки: регулювати яскравість, контрастність та інші параметри. Кадрування, повороти, дзеркальне чи симетричне відображення також можливі. Є можливість використання численних інтелектуальних фільтрів для покращення, пакетна обробка відео та можливість авторського захисту відео за допомогою текстових та графічних водяних знаків або вашого логотипу.

Останнє, про що варто сказати – простота використання та висока швидкість роботи програмного комплексу. Весь інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, а якісний облік специфікацій Intel Media та nVidia CUDA різко знижує навантаження на процесор і дозволяє обробляти відео та паралельно робити на комп’ютері щось інше.