Як відкрити приватний басейн?

відкрити приватний басейн

На сьогоднішній день у багатьох країнах модно вести здоровий спосіб життя. До цього поняття входить правильне харчування, відсутність шкідливих звичок та заняття спортом. Не всі види спорту однаково корисні та підходять людям за станом здоров’я. Але є такі види спорту, якими може займатися будь-яка людина, а саме легка гімнастика, пробіжка та плавання.

Гімнастикою можна займатися будь-де, для легких пробіжок підійде будь-яка паркова зона, а ось для бігу потрібна водойма або басейн. Влітку проблеми, де знайти водоймище для плавання практично не виникає, а ось взимку потрібен басейн. У зв’язку з вищевикладеним, деякі підприємці-початківці задаються питанням, як відкрити басейн.

Бізнес ідея: відкрити приватний басейн

На сьогоднішній день попит на послуги басейну набагато перевищує пропозицію. Також варто відзначити той факт, що басейни, що діють, не можуть задовольнити всі вимоги клієнтів. Одним людям незручно добиратися після роботи до басейнів, оскільки вони розташовані досить далеко, інших не влаштовує якість послуг, що надаються, третіх ціна.

Відкриття басейну є досить перспективним бізнесом, тому що незадоволений попит на його послуги є. Клієнтська база таких закладів дуже широка, починаючи від школярів, студентів, і закінчуючи людьми пенсійного віку. Відвідувати басейн можуть люди різних вікових категорій та професій як любителі поплавати, так і професійні плавці. Останнім часом все більше різноманітних організацій купую колективні абонементи для оздоровлення своїх співробітників.

Що потрібно для того, щоб збудувати басейн?

Будівництво басейну є досить складною та капіталомісткою справою. Будівництво невеликого басейну приблизно коштуватиме кілька десятків тисяч доларів. Окупляться вкладені гроші щонайменше за три роки.

Що потрібне для відкриття басейну?

  1. Першим етапом буде будівництво чи пошук відповідного приміщення. За площею можна збудувати басейн будь-якої величини залежно від потреб. Найпоширеніший варіант – це три доріжки для плавання, довжиною 20 метрів.
  2. Після того, як будівля буде готова, потрібно придбати чашу майбутнього басейну. Двадцятиметрова чаша на три доріжки з підігрівом та системою очищення води стоятиме приблизно 50 000 доларів.
  3. Також будуть потрібні спеціальні розділові доріжки, облицювальна плитка та підсвічування, які коштуватимуть приблизно 5-10000 доларів.
  4. Варто зазначити той факт, що окрім вкладень у будівництво будівлі та її повне обладнання, також потрібно отримати ліцензії із дозвільних структур.
  5. Крім перерахованого вище в будівлю необхідно провести воду, каналізацію та електроенергію, укласти договір зі службами, що надають ці послуги. Коли будівля буде приведена в норму за вимогами Росспоживнагляду, можна наймати персонал та відкривати басейн.